Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie w Polsce

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Dodane: 03-07-2014 09:37
Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie w Polsce Tanie pozycjonowanie
Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
Wpis inspirowany jest również Tanie pozycjonowanie
Warto rzucić okiem także na Tanie pozycjonowanie
Więcej informacji także tutaj Tanie pozycjonowanie
Znazlazłem także Tanie pozycjonowanie